• Falowniki

  NOWOCZESNE
  FALOWNIKI

  Wydajne i stabilne falowniki to urządzenia służące do kontrolowania prędkości obrotowej, a tym samym wydajności silników – w urządzeniach przemysłowych, domowych, a także wentylatorach. Umożliwiają utrzymanie stałej wartości napięcia i są łatwe w obsłudze.

 • Sterowniki

  STEROWNIKI
  NAGRZEWNIC

  Dzięki funkcjonalnym sterownikom nagrzewnic elektrycznych, istnieje możliwość kontrolowania poziomu ciepła, w zależności od indywidualnych potrzeb. Są bardzo łatwe w obsłudze i zapewniają możliwość skutecznego kontrolowania ogrzewania i wykorzystania wszystkich jego zalet.

 • TR5K, TR1K są używane jako zewnętrzna nastawa temperatury do podłączenia do sterowników (EKR6.1, EKR15.1, EKR30, EKR-K itp.)

 • MRT31A jest mechanicznym pokojowym termostatem z możliwością zastosowania do sterowania ogrzewaniem, klimatyzacją  - klimatonwektory (fan-coile). Stosowany jest głównie w domach lub obiektach hotelowych i użyteczności publicznej. 

 • Przetwornik prędkości powietrza, AVT, służy do pomiaru prędkości przepływu powietrza i objętości powietrza w systemach wentylacyjnych. AVT-DR: Model przekaźnik jest zawsze wyposażony w wyświetlacz. Przełączenia i histereza przekaźnika może być skonfigurowany przez skoczka, i przycisk interfejs użytkownika wyświetlacza. AVT-D na wyświetlaczu-R dla...

 •    Łopatkowy czujnik (przełącznik) przepływu powietrza używany jest do do monitorowania przpływu powietrza oraz nieagresywnych gazów kanałach. Posiada przełączalne wyjście do sprawdzania zadanego przepływu powietrza lub zaniku przepływu w instalacji.

 • Elektroniczny termostat pokojowy może być użyty do ogrzewania i chłodzenia pomieszczeń. Punkt nastawy może być utrzymywany przy pomocy czujnika wewnętrznego lub zewnętrznego. Istnieje możliwość wyboru wartości punktu nastawy i histerezy. Czujnik zewnętrzny nie jest zawarty w zestawie.

 • Presostaty różnicowe powietrza PS są używane w instalacjach wentylacji i klimatyzacji do monitorowania zmian nadciśnienia podciśnienia lub różnicy ciśnień: nadzorowanie central wentylacyjnych, monitoring filtrów kieszeniowych,  filtrów absolutnych i wentylatorów, monitoring podciśnienia i nadciśnienia w kanałach wentylacyjnych, kontrola funkcji...

 •      Przetworniki różnicy ciśnień serii PDM mają wszechstronne zastosowanie do monitorowania ciśnień oraz przepływupowietrza w instalacjach wentylacyjnych. Przetwornik PDM posiada możliwość wyboru metrycznych lub imperialnych jednostek oraz trzy zakresy ciśnień dla jednego urządzenia.

 •  Transformatorowe regulatory prędkości są zaprojektowane do zmiany prędkości obrotowej silników w wyniku zmiany napięcia zasilania. Wszystkie sterowniki są wyposażone w zabezpieczenie dla silnika i transformatora hhh. Sterowniki dla silników 3-fazowych są wyposażone w zabezpieczenie przed błędnym zasilaniem. Wówczas po zaniknięciu napięcia zasilania...

Sterowniki nagrzewnic

Dzięki funkcjonalnym sterownikom nagrzewnic elektrycznych, istnieje możliwość kontrolowania poziomu ciepła, w zależności od indywidualnych potrzeb. Są bardzo łatwe w obsłudze i zapewniają możliwość skutecznego kontrolowania ogrzewania i wykorzystania wszystkich jego zalet.

Elektroniczne regulatory prędkości

Produkujemy i dystrybuujemy wysokiej jakości regulatory prędkości do silników, które zmieniają ich napięcie i w ten sposób pozwalają regulować pracę urządzeń. Są zabezpieczane przed błędnym zasilaniem i współpracują z różnymi rodzajami urządzeń, posiadając bardzo uniwersalne zastosowanie.

Czujniki temperatury

Prezentujemy Państwu uniwersalne w zastosowaniu i bardzo funkcjonalne czujniki temperatur, które wykorzystywane są w systemach ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji, a dostarczane są do Klientów wraz z kołnierzem montażowym. Udostępniamy różne modele produktów.

Nagrzewnice kanałowe

Ogrzewanie powietrza w systemach wentylacji nie byłoby możliwe bez nowoczesnych nagrzewnic kanałowych, które oferujemy. Wykonane są z blachy odpornej na wysokie temperatury, a dodatkowo posiadają odpowiednie zabezpieczenia przed nadmiernym wzrostem ciepła.

Termostaty

Umożliwiają łatwe i precyzyjne kontrolowanie temperatury pomieszczeń o różnym charakterze – komercyjnym, domowym czy przemysłowym i są niezwykle uniwersalne. Proponujemy termostaty wykorzystywane w instalacjach grzewczych, klimatyzacyjnych, piecach i nie tylko.

Przetworniki temperatury

Prezentujemy najlepsze urządzenia do przetwarzania mierzonej temperatury na sygnał analogowy, a więc przetworniki o bardzo szerokim zastosowaniu. Pomiar jest zawsze precyzyjny, a wysoka jakość wykonania produktów sprzyjać będzie długiemu korzystaniu z nich.

Przetworniki wilgotności

Nasze profesjonalne przetworniki wilgotności służą do jej pomiaru i oparte są na czujnikach nowej generacji, które ustalają wartość bardzo szybko, a do tego są w pełni odporne na zawilgocenia oraz zabrudzenia – zachęcamy do inwestowania w to, co najlepsze.

Falowniki

Wydajne i stabilne falowniki to urządzenia służące do kontrolowania prędkości obrotowej, a tym samym wydajności silników – w urządzeniach przemysłowych, domowych, a także wentylatorach. Umożliwiają utrzymanie stałej wartości napięcia i są łatwe w obsłudze.

Przetworniki ciśnienia

Oferujemy wydajne przetworniki z serii PDM i SK2000, które znajdują zastosowanie w wentylacji oraz ciepłownictwie, monitorując ciśnienie i przepływ powietrza. Mogą pracować w różnych zakresach ciśnień, a my proponujemy Państwu wiele modeli o różnych parametrach.

Czujniki przepływu powietrza

Korzystając ze sprawdzonych rozwiązań renomowanych firm, możemy zaproponować Państwu czujniki przepływu prędkości i objętości powietrza w systemach wentylacyjnych oraz nieagresywnych gazów w kanałach. Są bardzo precyzyjne i szybko podają dokładne wyniki pomiarów.

Siłowniki do przepustnic

Występujące w wersji jednostronnej lub ze sprężyną siłowniki do przepustnic są doskonałymi rozwiązaniami w rozmaitych systemach i instalacjach, a najczęściej korzysta się z nich w wentylacjach oraz klimatyzacjach. Oferujemy różne modele o największej wydajności działania.

Presostaty różnicowe

Popularność czujników zwanych presostatami różnicowymi wynika z ich funkcjonalności – skutecznie monitorują zmiany podciśnienia, nadciśnienia oraz różnic ciśnienia, jakie występują w systemach wentylacji oraz klimatyzacji. Oferujemy różne modele w atrakcyjnych cenach.

STEROWNIKI NAGRZEWNIC

 • Dzięki funkcjonalnym sterownikom nagrzewnic elektrycznych, istnieje możliwość kontrolowania poziomu ciepła, w zależności od indywidualnych potrzeb. Są bardzo łatwe w obsłudze i zapewniają możliwość skutecznego kontrolowania ogrzewania i wykorzystania wszystkich jego zalet.

ELEKTRONICZNE REGULATORY PRĘDKOŚCI

 • Produkujemy i dystrybuujemy wysokiej jakości regulatory prędkości do silników, które zmieniają ich napięcie i w ten sposób pozwalają regulować pracę urządzeń. Są zabezpieczane przed błędnym zasilaniem i współpracują z różnymi rodzajami urządzeń, posiadając bardzo uniwersalne zastosowanie.

CZUJNIKI TEMPERATURY

 • Prezentujemy Państwu uniwersalne w zastosowaniu i bardzo funkcjonalne czujniki temperatur, które wykorzystywane są w systemach ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji, a dostarczane są do Klientów wraz z kołnierzem montażowym. Udostępniamy różne modele produktów.

NAGRZEWNICE KANAŁOWE

 • Ogrzewanie powietrza w systemach wentylacji nie byłoby możliwe bez nowoczesnych nagrzewnic kanałowych, które oferujemy. Wykonane są z blachy odpornej na wysokie temperatury, a dodatkowo posiadają odpowiednie zabezpieczenia przed nadmiernym wzrostem ciepła.