• Falowniki

  NOWOCZESNE
  FALOWNIKI

  Wydajne i stabilne falowniki to urządzenia służące do kontrolowania prędkości obrotowej, a tym samym wydajności silników – w urządzeniach przemysłowych, domowych, a także wentylatorach. Umożliwiają utrzymanie stałej wartości napięcia i są łatwe w obsłudze.

 • Sterowniki

  STEROWNIKI
  NAGRZEWNIC

  Dzięki funkcjonalnym sterownikom nagrzewnic elektrycznych, istnieje możliwość kontrolowania poziomu ciepła, w zależności od indywidualnych potrzeb. Są bardzo łatwe w obsłudze i zapewniają możliwość skutecznego kontrolowania ogrzewania i wykorzystania wszystkich jego zalet.

 • Nagrzewnice ze zintegrowanym regulatorem (-N, -NI, -NIS) posiadają sterownik temperatury EKR-K… zainstalowany w obudowie grzałki.Grzałki ze zintegrowanym regulatorem temperatury, wewnętrzną nastawą temperatury.Grzałki EKA…NV ze zintegrowanym regulatorem temperatury zawierają sterownik pracujący w algorytmie impuls/pauza, co pozwala na precyzyjną...

 • MRT31A jest mechanicznym pokojowym termostatem z możliwością zastosowania do sterowania ogrzewaniem, klimatyzacją  - klimatonwektory (fan-coile). Stosowany jest głównie w domach lub obiektach hotelowych i użyteczności publicznej. 

 • Przetwornik temperatury jest używany do pomiaru temperatury i konwersji tej wartości na analogowy sygnał wyjścia 0…10VDC. Możliwe jest wybranie zakresu temperatury 0…300C oraz 0…600C. Pomiar może być dokonywany przez czujnik wewnętrzny lub zewnętrzny.Czujnik zewnętrzny nie jest zawarty w zestawie.

 • Grzałki elektryczne zostały zaprojektowane do ogrzewania czystego powietrza w systemach wentylacji.Obudowa jest wykonana z ocynkowanej blachy stalowej odpornej na działanie wysokiej temperatury. Tuba elementu grzewczego jest wykonana ze stali nierdzewnej AISI 304. Grzałka jest wyposażona w dwa termostaty zabezpieczające oraz śrubowy terminal zacisków dla...

 •    Łopatkowy czujnik (przełącznik) przepływu powietrza używany jest do do monitorowania przpływu powietrza oraz nieagresywnych gazów kanałach. Posiada przełączalne wyjście do sprawdzania zadanego przepływu powietrza lub zaniku przepływu w instalacji.

 • Elektroniczne programowalne regulatory prędkości SGRD zostały zaprojektowane do pracy z silnikami elektrycznymi przystosowanymi do regulacji prędkości. Do jednego sterownika można podłączyć jednocześnie klika silników nawet jeśli maja one różne moce znamionowe. Jednak suma prądów pracy podłączonych silników nie może być większa niż maksymalna wartość...

 •     Termostaty dotykowe TST seria 8 używane są do kontrolowania temperatury w pomieszeniach domowych, przemysłowych oraz użyteczności publicznej dla urządzeń takich jak: klimakonwektory (fan-coile) oraz zawory z siłownikami dla ogrzewania, chłodzenia oraz do przełączania pomiędzy chłodzeniem  o ogrzewaniem. 

 • EKR6.1 to mikroprocesorowy sterownik dla grzałek elektrycznych z regulacją PID, posiadający automatyczne dopasowanie do napięcia zasilania, może być używany z czujnikiem wbudowanym lub czujnikiem zewnętrznym. Sterowniki regulują całość obciążenia On-Off. Stosunek pomiędzy czas włączenia i wyłączenia jest zmienny w zakresie od 0 do 100% co zapewnia pełną...

Sterowniki nagrzewnic

Dzięki funkcjonalnym sterownikom nagrzewnic elektrycznych, istnieje możliwość kontrolowania poziomu ciepła, w zależności od indywidualnych potrzeb. Są bardzo łatwe w obsłudze i zapewniają możliwość skutecznego kontrolowania ogrzewania i wykorzystania wszystkich jego zalet.

Elektroniczne regulatory prędkości

Produkujemy i dystrybuujemy wysokiej jakości regulatory prędkości do silników, które zmieniają ich napięcie i w ten sposób pozwalają regulować pracę urządzeń. Są zabezpieczane przed błędnym zasilaniem i współpracują z różnymi rodzajami urządzeń, posiadając bardzo uniwersalne zastosowanie.

Czujniki temperatury

Prezentujemy Państwu uniwersalne w zastosowaniu i bardzo funkcjonalne czujniki temperatur, które wykorzystywane są w systemach ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji, a dostarczane są do Klientów wraz z kołnierzem montażowym. Udostępniamy różne modele produktów.

Nagrzewnice kanałowe

Ogrzewanie powietrza w systemach wentylacji nie byłoby możliwe bez nowoczesnych nagrzewnic kanałowych, które oferujemy. Wykonane są z blachy odpornej na wysokie temperatury, a dodatkowo posiadają odpowiednie zabezpieczenia przed nadmiernym wzrostem ciepła.

Termostaty

Umożliwiają łatwe i precyzyjne kontrolowanie temperatury pomieszczeń o różnym charakterze – komercyjnym, domowym czy przemysłowym i są niezwykle uniwersalne. Proponujemy termostaty wykorzystywane w instalacjach grzewczych, klimatyzacyjnych, piecach i nie tylko.

Przetworniki temperatury

Prezentujemy najlepsze urządzenia do przetwarzania mierzonej temperatury na sygnał analogowy, a więc przetworniki o bardzo szerokim zastosowaniu. Pomiar jest zawsze precyzyjny, a wysoka jakość wykonania produktów sprzyjać będzie długiemu korzystaniu z nich.

Przetworniki wilgotności

Nasze profesjonalne przetworniki wilgotności służą do jej pomiaru i oparte są na czujnikach nowej generacji, które ustalają wartość bardzo szybko, a do tego są w pełni odporne na zawilgocenia oraz zabrudzenia – zachęcamy do inwestowania w to, co najlepsze.

Falowniki

Wydajne i stabilne falowniki to urządzenia służące do kontrolowania prędkości obrotowej, a tym samym wydajności silników – w urządzeniach przemysłowych, domowych, a także wentylatorach. Umożliwiają utrzymanie stałej wartości napięcia i są łatwe w obsłudze.

Przetworniki ciśnienia

Oferujemy wydajne przetworniki z serii PDM i SK2000, które znajdują zastosowanie w wentylacji oraz ciepłownictwie, monitorując ciśnienie i przepływ powietrza. Mogą pracować w różnych zakresach ciśnień, a my proponujemy Państwu wiele modeli o różnych parametrach.

Czujniki przepływu powietrza

Korzystając ze sprawdzonych rozwiązań renomowanych firm, możemy zaproponować Państwu czujniki przepływu prędkości i objętości powietrza w systemach wentylacyjnych oraz nieagresywnych gazów w kanałach. Są bardzo precyzyjne i szybko podają dokładne wyniki pomiarów.

Siłowniki do przepustnic

Występujące w wersji jednostronnej lub ze sprężyną siłowniki do przepustnic są doskonałymi rozwiązaniami w rozmaitych systemach i instalacjach, a najczęściej korzysta się z nich w wentylacjach oraz klimatyzacjach. Oferujemy różne modele o największej wydajności działania.

Presostaty różnicowe

Popularność czujników zwanych presostatami różnicowymi wynika z ich funkcjonalności – skutecznie monitorują zmiany podciśnienia, nadciśnienia oraz różnic ciśnienia, jakie występują w systemach wentylacji oraz klimatyzacji. Oferujemy różne modele w atrakcyjnych cenach.

STEROWNIKI NAGRZEWNIC

 • Dzięki funkcjonalnym sterownikom nagrzewnic elektrycznych, istnieje możliwość kontrolowania poziomu ciepła, w zależności od indywidualnych potrzeb. Są bardzo łatwe w obsłudze i zapewniają możliwość skutecznego kontrolowania ogrzewania i wykorzystania wszystkich jego zalet.

ELEKTRONICZNE REGULATORY PRĘDKOŚCI

 • Produkujemy i dystrybuujemy wysokiej jakości regulatory prędkości do silników, które zmieniają ich napięcie i w ten sposób pozwalają regulować pracę urządzeń. Są zabezpieczane przed błędnym zasilaniem i współpracują z różnymi rodzajami urządzeń, posiadając bardzo uniwersalne zastosowanie.

CZUJNIKI TEMPERATURY

 • Prezentujemy Państwu uniwersalne w zastosowaniu i bardzo funkcjonalne czujniki temperatur, które wykorzystywane są w systemach ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji, a dostarczane są do Klientów wraz z kołnierzem montażowym. Udostępniamy różne modele produktów.

NAGRZEWNICE KANAŁOWE

 • Ogrzewanie powietrza w systemach wentylacji nie byłoby możliwe bez nowoczesnych nagrzewnic kanałowych, które oferujemy. Wykonane są z blachy odpornej na wysokie temperatury, a dodatkowo posiadają odpowiednie zabezpieczenia przed nadmiernym wzrostem ciepła.