Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij
Czujniki temperatury – hurtownia wentylacyjna w Pile Ventmatika

CZUJNIKI TEMPERATURY

Pomiar temperatury ma bardzo duże znaczenie w różnych procesach przemysłowych i domowych, a jej niedopilnowanie może prowadzić do zmniejszenia żywotności lub uszkodzenia urządzenia nawet w przypadku niewielkiego...

Pomiar temperatury ma bardzo duże znaczenie w różnych procesach przemysłowych i domowych, a jej niedopilnowanie może prowadzić do zmniejszenia żywotności lub uszkodzenia urządzenia nawet w przypadku niewielkiego przekroczenia limitu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo najwyższej jakości czujniki temperatury PT100, które znajdują zastosowanie w systemach ogrzewania, wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych. Są bardzo precyzyjne i funkcjonalne, a do tego posiadają szeroki zakres pomiarów. Dostarczane są do Klientów wraz z kołnierzami montażowymi, a głębokość umieszczenia ich w danym urządzeniu może być dowolnie regulowana. Do zalet proponowanych rozwiązań należy bardzo duża odporność na wilgoć, a także przedłużona żywotność działania dzięki wykorzystaniu najlepszych komponentów w procesie produkcji.

More
Pokazano 1-3 z 3 pozycji
Aktywne filtry
Powrót do góry