Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij
Przetworniki temperatury – duży wybór, niskie ceny w Ventmatika

PRZETWORNIKI TEMPERATURY

Jeżeli poszukujesz najwyższej jakości przetwornika temperatury do pomieszczenia, zainwestuj w produkty oferowane w naszym sklepie. Służą one do mierzenia temperatury i konwersji zmierzonej temperatury na analogowy...

Jeżeli poszukujesz najwyższej jakości przetwornika temperatury do pomieszczenia, zainwestuj w produkty oferowane w naszym sklepie. Służą one do mierzenia temperatury i konwersji zmierzonej temperatury na analogowy sygnał wyjścia (możliwe jest wybranie zakresu 0…300C, a nawet 0…600C). W przetwornikach pomiar dokonywany jest za pomocą czujnika wewnętrznego, a urządzenie może pracować w różnych warunkach i być wykorzystywane w różnych celach, np. w przemyśle, do prawidłowego działania systemów grzewczych czy klimatyzacyjnych. Jest niezawodne w działaniu i bardzo łatwe w użytkowaniu, a jego solidna konstrukcja sprzyja rozmaitemu wykorzystaniu. Przetworniki temperatury z oferty naszego sklepu posiadają funkcje dostosowane do zróżnicowanych potrzeb i największych wymagań użytkowników, w związku z czym spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Dostępne w konkurencyjnych cenach.

More
Pokazano 1-2 z 2 pozycji
Aktywne filtry

Pokojowy przetwornik temperatury KPT

Przetwornik temperatury jest używany do pomiaru temperatury i konwersji tej wartości na analogowy sygnał wyjścia 0…10VDC. Możliwe jest wybranie zakresu temperatury 0…300C oraz 0…600C. Pomiar może być dokonywany przez czujnik wewnętrzny lub zewnętrzny.Czujnik zewnętrzny nie jest zawarty w zestawie.

Cena 107,00 €
Powrót do góry