Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij
Siłowniki i czujniki przepływu powietrza – oferta Ventmatika

SIŁOWNIKI

Nowoczesne i bardzo funkcjonalne siłowniki do przepustnic to wysokiej klasy rozwiązania, które występują w wersji jednostronnej lub ze sprężyną. Dostępne są w różnych momentach (2 Nm, 4Nm, 5 Nm, 8 Nm, 10Nm, 15 Nm,...

Nowoczesne i bardzo funkcjonalne siłowniki do przepustnic to wysokiej klasy rozwiązania, które występują w wersji jednostronnej lub ze sprężyną. Dostępne są w różnych momentach (2 Nm, 4Nm, 5 Nm, 8 Nm, 10Nm, 15 Nm, 20 Nm oraz 30 Nm) i dają możliwość zmiany kierunku działania oraz wprowadzenia sygnału zwrotnego. Idealne dla przepustnic powietrza, przeciwpożarowych i dymowych, które wykorzystywane są w systemach wentylacji oraz klimatyzacji. Stosowane zarówno w niewielkich, jak i większych instalacjach są bardzo łatwe w obsłudze, sprawnie działają przez długi czas i dostępne są w różnych wersjach, a także bardzo atrakcyjnych cenach – polecamy inwestowanie w to co najlepsze na rynku, a z pewnością nie będziecie Państwo zawiedzeni. Zapraszamy do zapoznania się z parametrami poszczególnych typów urządzeń i wybranie tego najwłaściwszego.

More
Pokazano 1-4 z 4 pozycji
Aktywne filtry

Siłowniki przepustnic seria RA2 2Nm

Siłowniki RA 2 służą do automatycznego lub ręcznego otwierania i zamykania przepustnic wentylacyjnych. Mogą występować w wykonaniach na 24 V, 230 V bez sprężyny powrotnej oraz ze sprężyną.

Obsługuje przepustnice do 0,5 m² (metra kwadratowego). Siłowniki RA2 zostały zaprojektowane do obsługi małych przepustnic o powierzchni do około...

Cena 59,00 €
Powrót do góry