Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij
Presostaty różnicowe – niskie ceny i szeroki wybór od Ventmatika

PRESOSTATY

Aby skutecznie monitorować ciśnienie i wszelkie jego zmiany w systemach wentylacji czy klimatyzacji, niezbędne są presostaty różnicowe, które dostępne są w naszej ofercie. Posiadają one zróżnicowane zakresy ciśnień...

Aby skutecznie monitorować ciśnienie i wszelkie jego zmiany w systemach wentylacji czy klimatyzacji, niezbędne są presostaty różnicowe, które dostępne są w naszej ofercie. Posiadają one zróżnicowane zakresy ciśnień i doskonale nadzorują centrale wentylacyjne, monitorują filtry kieszeniowe czy filtry absolutne, kontrolując także funkcję odszraniania. Czujniki wyposażone w przekaźniki mają za zadanie kontrolowanie i stabilizowanie, dzięki czemu użytkownicy mają możliwość przedłużenia żywotności pracy rozmaitych systemów. Są bardzo precyzyjne i umożliwiają szybką reakcję w przypadku jakichkolwiek nieprawidłowości w działaniu klimatyzacji czy wentylacji, a Państwo możecie zakupić do nich dodatkowo zestawy przyłączeniowe. Dostępne są w bardzo konkurencyjnych cenach. Limity ciśnień od 20 do nawet 4500 Pa.

More
Pokazano 1-2 z 2 pozycji
Aktywne filtry

Presostaty różnicowe PS

Presostat różnicowy powietrza PS jest wytrzymałym, łatwym w użyciu przełącznikiem różnicy ciśnień dla gazów nieagresywnych i powietrza. Presostaty są stosowane w systemach wentylacyjnych i klimatyzacyjnych do monitorowania zmian ciśnienia, ciśnienia lub różnicy ciśnień.

Cena 20,00 €

Presostaty różnicowe serii 930

   Presostaty różnicowe serii 930 są odpowiednie dla nidużych różnic ciśnień i głównie są używane do załączania lub wyłącznia aplikacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych sygnalizujących pracę lub postój wentylatora oraz stan zabrudzenia filtra. Do każdego z presostatów możemy oddzielnie dokupić zestaw przyłączeniowy DFK 200.Presostaty...

Cena 23,00 €
Powrót do góry