Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij
Czujniki przepływu powietrza – aby monitorować przepływ powietrza

CZUJNIKI PRZEPŁYWU

Doskonałe do monitorowania przepływu powietrza (jego prędkości i objętości) w instalacjach wentylacyjnych czujniki, to urządzenia sprawdzone oraz wydajne. Wyposażone zostały w wyświetlacze LCD, które pokazują...

Doskonałe do monitorowania przepływu powietrza (jego prędkości i objętości) w instalacjach wentylacyjnych czujniki, to urządzenia sprawdzone oraz wydajne. Wyposażone zostały w wyświetlacze LCD, które pokazują mierzone wartości, a także przyciski umożliwiające konfigurację pracy sprzętu. Znajdują zastosowanie także w monitorowaniu przepływu nieagresywnych gazów w kanałach, a ich budowa umożliwia pracę w różnych warunkach - są odporne na wysokie temperatury i działanie pyłów. Oddajemy do dyspozycji Klientów modele o różnych parametrach technicznych, które posiadają bardzo szeroki zakres pomiarowy oraz są bardzo dokładne – znajdą zastosowanie w różnych systemach przemysłowych i domowych, pozwalając na stabilną pracę wentylacji. Polecamy kontakt w celu zadawania pytań odnośnie oferowanych rozwiązań.

More
Pokazano 1-2 z 2 pozycji
Aktywne filtry
Powrót do góry